516 233 714 biuro@bhp-safety.pl

OBSŁUGA PPOŻ. – POZNAŃ

Każdy zakład pracy, niezależnie od dziedziny, z jaką jest związany, musi być wyposażony w odpowiednią ochronę przeciwpożarową. W zakres takiej ochrony wlicza się zarówno niezbędny sprzęt gaśniczy, jasne procedury przeciwpożarowe, jak i rzetelne przeszkolenie pracowników. W zakresie naszej obsługi ppoż., szkoleń z pierwszej pomocy czy BHP znajdą Państwo wszelkie niezbędne udogodnienia zapewniające całkowite bezpieczeństwo pracy, a także profesjonalne przygotowanie do każdej sytuacji.
Od wielu lat prowadzimy współpracę z Klientami z wielu różnych branż takich, jak usługowa, produkcyjna, dystrybucyjna, energetyczna czy logistyczna. Chętnie podejmiemy z Państwem współpracę zarówno na podstawie długoterminowej umowy, jak i jednorazowego zlecenia.

Usługi ppoż. w naszej firmie

Pomagamy naszym Klientom w odpowiednim przygotowaniu miejsca pracy, aby spełniały aktualne przepisy przeciwpożarowe i zapewniały pracownikom bezpieczeństwo. Oferujemy usługi ppoż. takie, jak:
• sporządzanie szczegółowych instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
• oznakowanie dróg ewakuacyjnych zgodnie z obowiązującymi normami,
• przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych gaśnic oraz hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych,
• pomoc w realizacji nakazów i wystąpień organów kontrolnych.
Ponadto na życzenie naszych Klientów zajmujemy się sumiennym opracowaniem analiz stanu bezpieczeństwa pożarowego w Państwa firmie, a także doradztwem technicznym i prawnym z zakresu ochrony ppoż. Przeprowadzamy również audyty oraz kontrole stanu ochrony przeciwpożarowej i na ich podstawie szczegółowo opiniujemy zgodność miejsca pracy z obowiązującymi przepisami.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług ppoż. oraz pozostałych świadczeń, w których znajdą Państwo także rozmaite kursy BHP i usługi BHP oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Państwu wszelkich, dodatkowych informacji i przedstawią ofertę współpracy.

Nasze usługi to kompleksowa pomoc i szkolenia we wszelkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem pożarowym w przedsiębiorstwach o różnej specyfice pracy.

Opinie o nas

Profesjonalne podejście do realizowanych szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przejawiasię prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania.

Leszek Matysiak

Współwłaściciel, Rembud

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Mamy wiele słów uznania dla kreatywności, a także kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Jakość usług swiadczonych przez firmę pozwala nam wydać pozytywną rekomendację wobec przyszłych klientów firmy Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła.

Dominik Futro

Forker

Terminowość i staranność realizacji zleceń pozwalaja ocenić firmę jako solidnego i profesjonalnego partnera dajacego gwarancję oraz pełnowartościową współpracę.

Kinga Korczak-Dymitruk

Prokurent, Nuhmens Poland Sp. z o.o.