516 233 714 biuro@bhp-safety.pl

O NAS – DLACZEGO SAFETY Z POZNANIA?

Safety to firma z wieloletnim doświadczeniem, w której przywiązujemy największą wagę do rzetelnej oraz terminowej obsługi naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy niezwykle wygodną i efektywną propozycję, jaką jest powierzenie usług BHP oraz ppoż. specjalistom z firmy zewnętrznej. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta w pełni rozwiąże Państwa problemy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także opracowaniem wszystkich niezbędnych zasad lub dokumentów w tym zakresie.
Wybierając usługi naszej firmy, decydują się Państwo na profesjonalnego partnera w biznesie oraz zapewniają sobie wiele korzyści. Dzięki temu z powodzeniem będą mogli się Państwo skoncentrować na podstawowej działalności firmy i efektywnym jej prowadzeniu, a jednocześnie zapewnić sobie i swoim pracownikom całkowite bezpieczeństwo pracy.

Kompleksowa oferta naszej firmy

Dbamy o to, aby rozwiązywać problemy naszych Klientów w sposób profesjonalny oraz nowoczesny, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wiele kursów w klasycznej formie, jak i szkolenia VR w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz elastycznie, uwzględniając problematykę danej branży.
W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:
• wstępne i okresowe szkolenia BHP, ppoż. oraz szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej,
• profesjonalne doradztwo i nadzór w dziedzinie BHP i ppoż.,
• wsparcie z zakresu HR,
• opracowanie i aktualizacja ocen ryzyka zawodowego,
• analizy, audyty i kontrole,
• sporządzanie rozmaitej dokumentacji i instrukcji bezpiecznej pracy.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy fachowy nadzór merytoryczny, sprawne rozwiązywanie problemów oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu, a udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, a także przedstawimy warunki i ofertę współpracy.

Klient przedewszystkim

Indywidualnie oraz elastycznie podchodzimy do każdego klienta uwzględniając jego oczekiwania.

Kompleksowa oferta

SAFETY świadczy usługi w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony przeciwpożarowej. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Szeroki Wachlarz usług

W ramach obsługi realizujemy m.in.: szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, opracowanie i aktualizację ocen ryzyka zawodowego, opracowanie instrukcji bezpiecznej pracy, wsparcie i nadzór w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej oraz wsparcie z zakresu HR.

Profesjonalne rozwiązania

Jesteśmy młodym prężnym zespołem nie bojącym się wyzwań. Proponujemy sprawną i skuteczną obsługę BHP i PPOŻ Państwa Firmy poprzez fachowy nadzór merytoryczny i sprawne rozwiązywanie problemów.

Opinie o nas

Profesjonalne podejście do realizowanych szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przejawiasię prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania.

Leszek Matysiak

Współwłaściciel, Rembud

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Mamy wiele słów uznania dla kreatywności, a także kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Jakość usług swiadczonych przez firmę pozwala nam wydać pozytywną rekomendację wobec przyszłych klientów firmy Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła.

Dominik Futro

Forker

Terminowość i staranność realizacji zleceń pozwalaja ocenić firmę jako solidnego i profesjonalnego partnera dajacego gwarancję oraz pełnowartościową współpracę.

Kinga Korczak-Dymitruk

Prokurent, Nuhmens Poland Sp. z o.o.