516 233 714 biuro@bhp-safety.pl

DLACZEGO SAFETY?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy proponujemy Państwu bardzo wygodną i efektywną formę jaką jest powierzenie usług BHP oraz PPOŻ specjalistom z firmy zewnętrznej.

Wybierając usługi naszej firmy, wybierają Państwo profesjonalnego partnera w biznesie. Współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści. Przede wszystkim będą mogli się Państwo skoncentrować na podstawowej działalności firmy i doskonalić swoje działania w sposób bardziej efektywny. Państwa problemy będą rozwiązywane w sposób bardziej profesjonalny i nowoczesny.

Klient przedewszystkim

Indywidualnie oraz elastycznie podchodzimy do każdego klienta uwzględniając jego oczekiwania.

Kompleksowa oferta

SAFETY świadczy usługi w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony przeciwpożarowej. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Szeroki Wachlarz usług

W ramach obsługi realizujemy m.in.: szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, opracowanie i aktualizację ocen ryzyka zawodowego, opracowanie instrukcji bezpiecznej pracy, wsparcie i nadzór w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej oraz wsparcie z zakresu HR.

Profesjonalne rozwiązania

Jesteśmy młodym prężnym zespołem nie bojącym się wyzwań. Proponujemy sprawną i skuteczną obsługę BHP i PPOŻ Państwa Firmy poprzez fachowy nadzór merytoryczny i sprawne rozwiązywanie problemów.

Opinie o nas

Profesjonalne podejście do realizowanych szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przejawiasię prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania.

Leszek Matysiak

Współwłaściciel, Rembud

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Mamy wiele słów uznania dla kreatywności, a także kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Jakość usług swiadczonych przez firmę pozwala nam wydać pozytywną rekomendację wobec przyszłych klientów firmy Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła.

Dominik Futro

Forker

Terminowość i staranność realizacji zleceń pozwalaja ocenić firmę jako solidnego i profesjonalnego partnera dajacego gwarancję oraz pełnowartościową współpracę.

Kinga Korczak-Dymitruk

Prokurent, Nuhmens Poland Sp. z o.o.