516 233 714 biuro@bhp-safety.pl

OBSŁUGA BHP – POZNAŃ

W naszej firmie oferujemy rozmaite usługi z zakresu kompleksowej obsługi dotyczącej zachowania zasad BHP. Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy w środowisku zawodowym jest nie tylko korzyścią dla wszystkich pracowników, ale również bezwzględnym obowiązkiem pracodawcy. Zapewniamy solidne usługi BHP dostosowane do specyfiki Państwa branży.
Z naszymi Klientami współpracujemy zarówno na podstawie długoterminowych umów, jak i jednorazowych zleceń. Niezależnie od rodzaju umowy, każdorazowo dokładnie analizujemy problematykę funkcjonowania firmy czy danej dziedziny oraz dostosowujemy odpowiednio naszą ofertę.

Nadzór BHP – jakie usługi BHP oferujemy?

W zakres naszej oferty nadzoru BHP wchodzi przede wszystkim realizacja szkoleń wstępnych i okresowych kursów BHP dla wszystkich grup zawodowych. Organizujemy także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ppoż., zarówno w standardowej wersji, jak i z wykorzystaniem najnowszej technologii VR.
Ponadto, jako uzupełnienie naszej oferty, proponujemy naszym Klientom usługi BHP wynikające z długoterminowego nadzoru BHP takie, jak:
• sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
• pomoc w realizacji nakazów organów kontrolnych,
• przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP,
• opiniowanie zgodności z obowiązującymi przepisami BHP,
• outsourcing z zakresu BHP w formie umowy stałej.
Ponadto opracowujemy analizy stanu BHP oraz udzielamy stosownego doradztwa prawnego i technicznego z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Tworzymy akty wewnętrzne oraz listy kontrolne w zakresie stanu BHP i ppoż. w zakładzie pracy.

Usługi BHP – przygotowanie stanowiska pracy

Dla każdego stanowiska oddzielnie opracowujemy oceny ryzyka zawodowego. Pomagamy naszym Klientom odpowiednio przygotować stanowiska pracy oraz zapewnić pracownikom jak najlepsze, bezpieczne warunki do wykonywania swoich obowiązków służbowych. W tym celu opracowujemy instrukcje stanowiskowe oraz do obsługiwanych maszyn i urządzeń. Ponadto w zakres naszych usług BHP wchodzi doradztwo dotyczące odpowiedniej odzieży, obuwia roboczego i środków ochrony indywidualnej oraz zbiorowej. Na Państwa życzenie prowadzimy dokumentację pracowniczą w zakresie kart ubraniowych pracowników, a także kart środków ochrony indywidualnej. Tworzymy tabele przydziału odzieży roboczej, obuwia i środków ochrony indywidualnej.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, abyśmy mogli udzielić Państwu wszelkich, dodatkowych informacji i przedstawić szczegółowe warunki i ofertę współpracy.

Nasze usługi BHP prowadzone są zgodnie z  (art. 23711§2) Kodeksu Pracy  oraz Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy – ( Dz. U. Nr 109, poz. 704 z dnia 18 września 1997r., z późn. zm.).

Opinie o nas

Profesjonalne podejście do realizowanych szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przejawiasię prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania.

Leszek Matysiak

Współwłaściciel, Rembud

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Mamy wiele słów uznania dla kreatywności, a także kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Jakość usług swiadczonych przez firmę pozwala nam wydać pozytywną rekomendację wobec przyszłych klientów firmy Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła.

Dominik Futro

Forker

Terminowość i staranność realizacji zleceń pozwalaja ocenić firmę jako solidnego i profesjonalnego partnera dajacego gwarancję oraz pełnowartościową współpracę.

Kinga Korczak-Dymitruk

Prokurent, Nuhmens Poland Sp. z o.o.